השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

שף שהופך כל תכנון אירוע לתהליך קל ויעיל

אירועים מוצלחים מבוססים על השילוב הנכון של אורחים, אוכל טוב ויין משובח. כשהישראלים נמצאים היום שעות ארוכות במשרד, המחשבה על הכנת אוכל לתריסר אורחים אחרי העבודה אינה מעוררת תיאבון. עם שירותי שף פרטי לאירועים שמוצעים על ידי שף אלון ראובן פור, מקייטרינג בוטיק שף פרטי Express, אתם יכולים ליהנות מתכנון תפריט בהתאמה אישית לאירוע שלכם.

פחות אנשים מבשלים היום מאי פעם. בממוצע, הצרכנים עברו ממוצרי מזון לשירותי מזון במחירים גבוהים יותר שמוצעים על ידי שף פרטי לאירועים לתכנון אירועים בכל סדר גודל ובהתאם לכל העדפה קולינרית.

בשנים האחרונות, שפים עוברים מבישול במסעדות לבישול בבתים של אנשים, ומציעים חוויה ייחודית ללקוחות, עם אירועים משודרגים יותר מסתם ללכת למסעדה, ולהזמין אוכל מתפריט קבוע, בלי אפשרויות בחירה אישית. שירותי שף פרטי לאירועים זמינים לאירועים בבתי אנשים בהתאמה לשני אורחים עד עשרים.

היכרות עם קולינריה ברמה אחרת

שף פרטי שמבשל תפריט מותאם אישית להעדפות הקולינריות של מארגני האירועים, מספק להם הזדמנות להכיר מנות חדשות. אנשים הופכים להיות היום פתוחים יותר לאוכל ומבינים את מגמות האוכל.

אז להביא את זה אליהם עם שירות שף פרטי לאירועים, ולגרום להם לראות את זה מביא דינמיקה אחרת לעולם הקולינריה. השירות מבוסס על הרעיון להתכנס ולחלוק חוויות אוכל נהדרות. ככל שאנשים נעשים עסוקים יותר ויותר, במיוחד הדמוגרפיה המקצועית הצעירה, הם מוצאים את עצמם יוצאים פחות ופחות ומבלים יותר זמן בעבודה.

אז כשכבר יש לכם זמן לארח, כדאי שתתכננו אירוע מיוחד באמת. השירות כולל את קניית המצרכים והכנת המנות, עם ניקיון לאחר האירוע.

שף פרטי דואג לכל הניואנסים של האירוע

השף הפרטי אלון ראובן פור, שיש לו ותק של שנים רבות בתחום, פתח את קייטרינג בוטיק שף פרטי Express ומציע שירותי שף פרטי לאירועים שכולל את כל הניואנסים הדרושים ליצירת אירוע מושלם.

הוא מתאים את המנות להעדפות הקולינריות שלכם, ומציע קייטרינג בשרי, חלבי, כשר, טבעוני או צמחוני.

עוד בנושא שיכול לעניין אותך

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
התחל שיחה
שלום רב, כיצד נוכל לעזור?