השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

אילו שירותים מוצעים על ידי שף אלון ראובן פור?

ישראלים מקדישים שעות רבות מדי שבוע להכנה, הגשה וניקיון לארוחות לשבת. אלו הן שעות ארוכות שבאות על חשבון בילוי זמן איכות עם המשפחה והילדים. מבחינת בעלי בתים רבים, שכירת שירותי שף אישי שיבשל אוכל מוכן לשבת מחירים מפתיעים, היא אפשרות שמאפשרת להם להגשים את החלום של זמן פנוי מדי שבוע, בשירות שאינו יקר כמו שרוב האנשים מאמינים.

האמת היא שהשירותים המוצעים על ידי שף אלון ראובן פור עולים הרבה פחות מהעלות הנדרשת לקניית המצרכים, הפעלת הגז והתנור, וכמובן שעות העבודה הארוכות.

אז איך תוכלו לדעת אם אוכל מוכן לשבת מחירים מתאים לכם?

הכול תלוי בשאלה איך אתם מעוניינים לבלות את הזמן שלכם ומה אתם יכולים להרשות לעצמכם. אוכל מוכן לשבת מחירים יכולים להיות יקרים, אבל גם הזמן שלך יקר. העסקת שף אישי עשויה להיות הגיונית אם חשוב לכם ליהנות מזמן פנוי נוסף, ואתם עסוקים מכדי להקדיש את הזמן להכנת ארוחות איכותיות.

אם אתם כמו רוב הישראליים, סביר להניח שאתם מוציאים חלק גדול מהכסף שלך על קניות מצרכים לשבת. קניית מצרכים מדי שבוע עשויה גם לפגוע ביותר מחשבון הבנק שלכם. קניית מצרכים, במיוחד בכמויות גדולות, עשויה להוביל לרכישת מצרכים עמוסים בסוכר, קלוריות ושומן.

שף פרטי לוקח בחשבון את שיקולי הבריאות

שף אישי שמציע שירותי אוכל מוכן לשבת מחירים משתלמים הרבה יותר מקניות מצרכים, והמנות שהוא יכין מותאמות לצרכים התזונתיים שלכם ושל משפחתכם, עם לקיחה בחשבו של שיקולים בריאותיים בעת הכנת הארוחות.

מספר מנות

קיימת כלכלת קנה מידה בבישול, אבל באופן כללי, ככל שאתם צריכים להכין יותר אוכל, יותר מרכיבים (ולפעמים עבודה) נכנסים לתהליך. שף פרטי לוקח שיקולים אלו כשהוא גובה חשבון להכנת אוכל מוכן לשבת מחירים מותאמים למספר המנות שתזמינו.

עבור חלק, זה אומר פשוט לגבות תשלום עבור כל זמן נוסף או אספקה הדרושים כדי להכיל את ההזמנות הגדולות. לשף פרטי אלון ראובן פור יש ותק של שנים רבות בתחום והוא יתאים תפריט אוכל מוכן לשבת מחירים שמתאימים לכם.

עוד בנושא שיכול לעניין אותך

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
התחל שיחה
שלום רב, כיצד נוכל לעזור?