השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איך נבחר שירותי קייטרינג?

בחירת קייטרינג לאירועים ותפריט מתאים יכולה להיות אחת המשימות הטובות ביותר בכל הקשור לתכנון אירוע – במיוחד מכיוון שאתה זוכה לטעום כמה מהאפשרויות שלך! שף אלון ראובן פור, הבעלים של קייטרינג בוטיק שף פרטי Express מציע שירותי קייטרינג בהתאמה אישית לכל סוג וגודל של אירוע.

הקייטרינג אחראי על כל ההיבט הקולינרי של האירוע

ההיבט המורכב ביותר לגבי ההחלטה על ארוחת קבלת הפנים באירועים היא לבחור איזו ארוחה מענגת להגיש, אך יש לזכור כמה פרטים נוספים כמו: כמה להזמין לשעת הקוקטייל, כמה אפשרויות יש, אם אתם מעוניינים בשירותי קייטרינג לאירועים בסגנון מזנון או שירות בישיבה, ועוד.

הגדרת ציפיות ריאליות לתקציב

כמו בכל ההיבטים של אירועים, אתם רוצים שהקייטרינג יישאר במסגרת התקציב שהגדרתם. לפעמים מארגני אירועים מתכננים את האירוע מעבר לתקציב שלהם.

לכן מומלץ להגיע לפגישה הראשונית עם בעלים של קייטרינג לאירועים עם תקציב שכבר מוגדר ולשאול לגבי אפשרויות שמתאימות למספר הזה.

מזנון לא תמיד זול יותר

זה עשוי להפתיע, מכיוון שהרבה מארגני אירועים מניחים ששירות קייטרינג לאירועים בסגנון בופה במקום תחנות אוכל או שירות בישיבה הוא אפשרות זולה יותר. עם מזנון, לעומת זאת, כמעט מובטח שיהיו לכם שאריות אוכל.

במקום להכין בדיוק את המספר הנכון של ארוחות ולגבות מכם תשלום רק עבור האוכל שהם הכינו והגישו, בסגנון מזנון, בעלי קייטרינג לרוב מבשלים יותר מדי אוכל ומקבלים את האורחים עם כמויות אוכל שבסופו של דבר עלולות לעלות לכם כסף.

מה תעשו עם שאריות?

לפני שיום האירוע שלכם מגיע, חשבו על כמה רעיונות מה אתם יכולים לעשות עם שאריות. אם תזמינו שירות קייטרינג לאירועים של שף פרטי Express, שיש לו ותק של שנים רבות בתחום, ותבחרו בסגנון מזנון, הצוות שלנו אחראי לסילוק המזון הנוסף, אלא אם כן תבחרו לשמור אותו.

אם כבר שילמתם על זה, כדאי לנצל את האוכל הנוסף על ידי העברת כל התוספות לאורחים שלכם, או הקפאתו לעצמכם. שף אלון ראובן פור ימליץ לכם על אפשרויות הכנת ארוחות נוספות מהשאריות, אחרי הכול, זו המומחיות שלו.

עוד בנושא שיכול לעניין אותך

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
התחל שיחה
שלום רב, כיצד נוכל לעזור?